Liceum zaprasza na Dzień Otwarty (13.03.2020)

Fot. 2020.03.04 17:59 / imprezy / czytano 947

Zapraszamy wszystkich absolwentów Szkół Podstawowych do zagrania w naszą grę podczas DNIA OTWARTEGO, który odbędzie się 13 marca 2020 roku, w godzinach od 9:00 do 14:00.

Chcemy pomóc Wam w podjęciu ważnej decyzji życiowej, jaką jest wybór szkoły średniej, dlatego też zapraszamy na Dzień Otwarty, byście mogli poznać szkołę, nauczycieli oraz starszych kolegów, którzy już uczą się w naszym Liceum. Wspólnie zagramy w grę pt. ŻEROMSKI, złożoną z różnorodnych zadań: fizycznych, językowych, laboratoryjnych, samorządowych, artystycznych, sportowych, czytelniczych i humanistycznych. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie, gwarantujemy dobrą zabawę i miłe spędzenie czasu.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij