Sonia Lachowolska - koncert (Szczawnica 20.06.2015)

Fot. 2015.06.19 09:11 / imprezy / czytano 3263

W sobotę w szczawnickim Jazz Barze Dworku Gościnnego wystąpi Sonia Lachowolska wokalistka, która śpiewała w klubach Madrytu i Barcelony. Początek koncertu o godzinie 20.00, 20. czerwca (sobota). Wstęp 25 złotych.

W sobotę prapremiera płyty "I will be in me"/"Wierzę w siebie". Artystka jest wokalistką bardzo wszechstronną. Ma charakterystyczny, mocny, ponad pięciooktawowy głos. Poszukiwała swojej drogi wokalnej szukając technik i świadomej pracy z głosem. Szkoliła się w technice MiX u nauczyciela Celine Dion - Grega Enriqueza. Dzisiaj sama jest jednym z najbardziej cenionych na świecie pedagogów mixu. Cenionym jurorem krajowych i międzynarodowych konkursów wokalnych. Jako wokalistka współpracowała z teatrem Loch Camelot w Krakowie oraz wieloma polskimi i zagranicznymi artystami m. in. Kevinem Mahogany.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij