Tytuł i Dyplom Biblioteka Przyjazna Uczniowi dla łapszańskiej szkoły

Fot. Arch. szkoły 2015.07.01 21:47 / news / czytano 1737 / opinie 0

Biblioteka szkolna ZPO w Łapszach Niżnych brała udział w drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla szkół wszystkich rodzajów i stopni, pod nazwą „Biblioteka przyjazna uczniowi”, organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego.

Konkurs rozpoczął się 28 listopada 2014 r. i  trwał do 30 kwietnia 2015 r. Celem konkursu było spopularyzowanie wśród uczniów w całej Polsce czytelnictwa. Szkoły przystępujące do konkursu przyjęły na siebie zadania, których wykonanie było oceniane przez jury punktowo, w skali od 1 do 10. Warunkiem do otrzymania tytułu i dyplomu BIBLIOTEKA PRZYJAZNA UCZNIOWI było uzyskanie co najmniej 80 punktów za 9 zadań.

Nam udało się zaliczyć wszystkie zadania na 10 pkt. W składzie jury uczestniczyli przedstawiciele organizatora konkursu. A zatem w ramach tego konkursu w bibliotece odbywały się konkursy, wydarzenia i lekcje biblioteczne – cały rok działo się w naszej szkolnej bibliotece mnóstwo ciekawych rzeczy – książki nie tylko zapraszały do czytania, ale i do aktywnego poznawania świata.

Autor: Józefa Żołądek
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij