Misja Niedzica (Niedzica - Szczawnica 24-26.05.2013)

Fot. 2013.05.23 14:09 / imprezy / czytano 2964

Pod koniec maja zapraszamy wszystkich kochający motoryzację, zwłaszcza spod znaku Volvo. Zaplanowaliśmy moc atrakcji i wspaniałej integracji dla wszystkich, którzy stawiają przede wszystkim na dobrą zabawę w gronie pasjonatów. 

Całość zaplanowaliśmy tak, aby było coś dla każdego: do zwiedzania, do zabawy, do tańczenia, do przepysznego jedzenia, do podziwiania  do odkrywania i do wzdychania pod wrażeniem. W planie m.in.: wspólne biesiady przy ognisku, przejazdy terenowe, koncert, parada, wizyta na zaporze, zamku / statku, wspaniały bankiet z tańcami do białego rana. Zakwaterowanie w przyjemnych i wyposażonych domkach, na zamkniętym terenie, zewsząd otoczonym piękną przyrodą i widokami.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij