Rodzinne Granie w Śmieciobranie po raz czwarty (Mizerna, Frydman 25.04.2015)

Fot. 2015.04.22 20:42 / imprezy / czytano 2078

W tym roku już po raz czwarty zapraszamy na wesołe, drużynowe zawody w sprzątaniu brzegu Jeziora Czorsztyńskiego pod tytułem: „Rodzinne Granie w Śmieciobranie”.  

W minionych latach, sprzątając z lądu i z kajaków, zebraliśmy setki worków śmieci. Wspólną pracą upiększyliśmy brzeg jeziora od strony Gminy Czorsztyn, zapewniając sobie i turystom czyste i przyjemne miejsce do odpoczynku.                                                

W tym roku, dzięki zaangażowaniu osób z Gminy Łapsze Niżne, zawody obejmą również drugą stronę jeziora. Entuzjazm i potrzeba dbania o nasze wspólne dobro jest zaraźliwy! Zaraź się i Ty!   
 
Akcję wspiera Zespół Elektrowni Wodnych w Niedzicy, Gmina Czorsztyn i Gmina Łapsze Niżne, Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne oraz lokalni przedsiębiorcy.                           
 
Serdecznie zapraszamy do udziału i małych, i dużych – wszystkich, którzy kochają Jezioro Czorsztyńskie, miłe towarzystwo i dobrą zabawę. Szczegóły, regulamin zawodów oraz informacje o dodatkowym konkursie dla dzieci znajdują się na stronie naszego stowarzyszenia: www.sprezyna.org.

Stowarzyszenie Sprężyna – Centrum Edukacji Nieformalnej to grupa siedemnastu aktywnych osób, które wspólnie działają na rzecz mieszkańców terenów leżących nad Jeziorem Czorsztyńskim, spełniając przy tym swoje marzenia i realizując pasje. Inicjatywy oraz imprezy, które organizujemy mają charakter edukacyjny, ale służą również integracji i wspólnej zabawie!

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij