Spotkanie z filmem górskim (Niedzica 12.09.2014)

Fot. 2014.09.09 06:48 / imprezy / czytano 2597

Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.wraz ze Stowarzyszeniem Spotkania z Filmem Górskim serdecznie zaprasza na II Jesienny PIKNIK  z  FILMEM  GÓRSKIM pod pienińskimi gwiazdami.

Prawdziwy maraton opowieści o najwyższych górach świata, zaplanowany został nie gdzie indziej, jak na koronie najwyższej, ziemnej zapory w Polsce! Tym razem, w plenerowym pokazie obejrzeć będzie można filmy, wybrane spośród najlepszych podczas 10. Festiwalu Spotkania z Filmem Górskim.

12 września 2014 r. START od godz. 19.00 korona zapory w Niedzicy. Oprócz adrenaliny płynącej z ekranu, zapewniamy również kubek smacznej kawy lub zielonej herbaty. WSTĘP WOLNY!
 
W razie pogody deszczowej, Piknik odbędzie się w sali kinowej Pawilonu Wystawowego na koronie zapory (Pod Cafe Turbinka).

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij