Łapsze Niżne: Ciekawe z pożytecznym

Fot. Arch. szkoły 2018.06.21 16:09 / news / czytano 971 / opinie 0

O chodzeniu po wodzie, o  języku Polonii amerykańskiej (zw. Ponglish), o  adopcji przyjaciela, o tym jak spać by się wyspać, ale nie tylko....

O zapomnianych spiskich zwyczajach, o renderowaniu filmów, o e-sporcie, o motocyklach szosowych i o tym jak zrobić w domu hamburgera, a nawet jak wyhodować gruszkę w butelce i o niematerialnych pieniądzach (kryptowalucie) można było usłyszeć podczas gimnazjalnego podsumowania projektów edukacyjnych w łapszańskim gimnazjum.

I tu głównie drugoklasiści naszej szkoły mogli wykazać się w podejmowaniu oryginalnych naukowych wyzwań i rozwiązywaniu niecodziennych zagadek. Takich projektów w tym roku zrealizowano 21 - mamy nadzieję, że były dla każdego wyzwaniem, okazją do uczenia się inaczej i że zostaną dla uczniów wspomnieniem ciekawej naukowej przygody.

Autor: Barbara Kowalczyk
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij