Pierwszy Pieniński Stand Up

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.02.24 11:56 / news / czytano 3758 / opinie 0

Znawca pienińskiej kultury, gawędziarz, rzeźbiarz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczawnicy - Piotr Gąsienica wystąpił podczas premierowego "Wieczoru z Bajarzem" na scenie kameralnej Restauracji Jazz Bar.

W swoim programie Gąsienica opowiadał i bawił zgromadzonych pienińskimi opowieściami zaczerpniętymi z życia, mówił o historii człowieka od jego narodzin aż do śmierci. Była to spora dawka niesamowitych i śmiesznych anegdot, którymi zauroczył publiczność w wypełnionej po brzegi sali restauracji Dworku Gościnnego. Podczas niemal godzinnego występu nie można było się nudzić.

Jak zauważyła Agnieszka Pietruszka dyrektor Dworku Gościnnego w proponowanych spotkaniach kulturalnych zaczyna uczestniczyć coraz większa liczba mieszkańców uzdrowiska i turystów wypoczywających w Pieninach, co niewątpliwie świadczy o tym, że wzrasta popularność miejsca, które w założeniu ma stać się miejscem ludzi pasji i ludzi którzy jej szukają. Celem włodarzy obiektu jest przywrócenie jego przedwojennej świetności, kiedy to był on miejscem spotkań bohemy artystycznej Polski i Europy, miejscem spotkań wymiany myśli, miejscem spotkań mieszkańców z tymi którzy przyjeżdżają do Szczawnicy, miejscem spotkań mistrzów z uczniami.

Piotr Gąsienica wystąpił w ramach nowego cyklu spotkań pn. "Pieniński Stand Up’’, na kolejny zapraszamy już w marcu.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij