Szczawnickie kino wznawia działalność

Fot. 2014.02.12 13:21 / news / czytano 3160 / opinie 0

W Kinoteatrze "Pieniny" od 15. lutego br. będzie można obejrzeć nowości filmowe w technologii 3D. Jest to obecnie jedyne działające kino w regionie.

Już w sobotę szczawnicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do obejrzenia thrillera szpiegowskiego "Jack Strong" a w niedzielę animowanej komedii, która swoją premierę w Polsce miała zaledwie kilka dni temu. LEGO Przygoda to film o zwykłym ludziku Lego, który zostaje przez pomyłkę wzięty za legendarnego Budowniczego i musi wziąć udział w wyprawie, która ma na celu powstrzymanie złego tyrana. 

 

Kino w Szczawnicy, jak zapewnia Piotr Gąsienica dyrektor MOK, będzie obecnie wyświetlało nowości filmowe na bieżąco a nie jak do tej pory z dużym opóźnieniem.

 


Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij