Wystawa prac Anny Malinowskiej

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.08.03 22:28 / news / czytano 2773 / opinie 0

Od soboty w Restauracji "Klasyczna" w Krościenku n/D można oglądać wystawę prac Anny Malinowskiej. Obrazy wykonane są głównie szpachlą, techniką która od lat posługuje się szczawnicka artystka.

Wystawę zorganizowało Stowarzyszenie Artystów Pienińskich, którego członkiem jest pani Anna. Wśród prac na wystawie znalazły się głównie kwiaty i architektura.

- Po raz kolejny Ania nas zaskoczyła, niby te same kwiaty, martwa natura, motywy które pojawiały się w jej twórczości, ale inaczej namalowane, inaczej bo wciąż "poszukująco" - podkreśliła Ewa Majerczak prezes SAP.
 
Artystka podziękowała uczestnikom wernisażu za przybycie i podkreśliła, że w swoich pracach kontynuuje to co ją cieszy, nie poszukuje nowości, nie zaskakuje ekstrawagancją a świat kolorów i barw, według artystki, powinien stwarzać miły nastrój i relaksować.
 
Anna Malinowska jest absolwentką filologii polskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studiów Licencjackich na ATH w Bielsku Białej, kierunek filologia angielska. Pracuje jako nauczycielaka języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Krościenku n/D. Uprawia malarstwo olejne, posługując się szpachlą i pędzlem. Tematem jej prac są przeważnie kwiaty, martwa natura, pejzaż, architektura i portret.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij