Duszpasterze z Krościenka składają życzenia na Nowy Rok

Fot. 2015.12.31 09:55 / news / czytano 2186 / opinie 0

Specjalnie dla Parafian, Mieszkańców Krościenka, Czytelników Pienińskiego Portalu Informacyjnego publikujemy życzenia Noworoczne, które przekazują Duszpasterze Rzymskokatolickiej Parafii pw. Wszystkich Świętych w Krościenku n.D.

Ostomili! Syckim wom zycymio scyre składomy: Na scynscie, na zdrowie, na tyn Nowy Rok, coby siej wom darzyło i mnożyło w kozdym kątku i w łoborze i wsyndyj. Cobyście nom syćka zdrowi byli, w zgodzie i w miłości rodzinnyj zyli, dzieci wase coby siej dobrze chowały, w dobroci i posłuszyństwie utwierdzały. Coby wam dudków nigdy nie chybiało, a racyj coby siej wam wse ziejscało, coby syćka dobra wspolnego dązyli, a ło byle jakiej sprawy wielkyj wrzawy nie robiyli. Niekby ta malućka Boża Dziecina wtoro siej narodziyła, łodnowe w nasyk sercak ku dobremu wprowadziyła. 

Z serca błogosławimy i zapewniamy o modlitwie,
Duszpasterze z Krościenka nad Dunajcem
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij