Konkurs plastyczny Jan Paweł II Patron Rodziny rozstrzygnięty

Fot. Anna Czajka 2015.11.05 08:09 / news / czytano 2429 / opinie 0

W sobotnie popołudnie 31. października odbyło się rozstrzygnięcie I edycji konkursu plastycznego zorganizowanego pod nazwą: JAN PAWEŁ II - PATRON RODZINY.

Jury w składzie: ks. Proboszcz Stanisław Kowalik, Zdzisław Błachut - kierownik WOK-u, Anna Czajka - artystka malarka i instruktor WOK-u, Teresa Plata - instruktor WOK-u i pomysłodawca konkursu - dokonało oceny blisko 70 prac podzielonych na kilka kategorii wiekowych.

Prace wykonane różnymi technikami opierały się na oryginalnych pomysłach i prezentowały bardzo wysoki poziom, toteż decyzja, które z nich wyróżnić 1., 2. i 3. miejscem - nie była łatwa. W konkursie udział wzięło ponad 60 osób zarówno z Ochotnicy Górnej i Dolnej, Młynnego,  Krościenka, Grywałdu, Krośnicy i Tylmanowej. Wśród nich nie zabrakło przedszkolaków (najmłodsza uczestniczka ma 2.5 roku) i nauczycieli - artystów.

Dla wszystkich przygotowano dyplomy i nagrody książkowe oraz pokonkursową wystawę prac w budynku WOK-u. Część z prac zostanie także na stałe wyeksponowana w "Wojtyłówce" na Skałce.

Serdecznie dziękujemy z udział i zaangażowanie wszystkim artystom, a rodzicom życzymy wytrwałości w rozwijaniu talentów ich pociech i zapraszamy na kolejną edycję konkursu za rok!
Autor: Teresa Plata
Źródło: WOK w Ochotnicy Górnej
Zdjęcia: Anna Czajka
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij