W sobotę Msza Trydencka w Krościenku - zaproszenie

Fot. 2016.02.17 11:55 / news / czytano 3186 / opinie 0

Grupa "Tradi Winter Camp" pragnie zaprosić mieszkańców gminy Krościenko i okolicy na tradycyjną mszę łacińską, zwaną mszą trydencką lub mszą wszechczasów dnia 20 lutego (sobota) o godz. 8:15 do kościoła parafialnego pw. Wszystkich Świętych w Krościenku n/D (kościół przy Rynku).

Parafian i gości zachęcamy do uczestnictwa we Mszy, na której wychowały się pokolenia naszych ojców i wspaniałych polaków. Jest to msza m.in: Św. Kingi, Bł. Edmunda Bojanowskiego, Św. Siosry Faustyny Kowalskiej, Św. Jana Pawla II.
 
Pragniemy podziękować ks. proboszczowi Henrykowi Homoncikowi za udostępnienie tej wspaniałej świątyni, by znów mogło zabrzmieć w niej: Dominus vobiscum!
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Laudatur Iesus Christus

Źródło: mat.prasowe
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij