15 małżeństw z Gminy Łapsze Niżne świętowało 50-lecie pożycia małżeńskiego

Fot. Dominika Górecka 2013.10.12 15:27 / news / czytano 2658 / opinie 1

Dekoracji par w imieniu Prezydenta RP medalami za „Długoletnie pożycie małżeńskie” dokonał Wójt Gminy Paweł Dziuban wraz z Heleną Klimczak Przewodniczącą Rady Gminy, sekretarzem Urzędu Gminy Robertem Wodziakiem i skarbnikiem Jackiem Jachymiakiem.

Z tej okazji w Restauracji Nowak odbyło się uroczyste spotkanie z dostojnymi Jubilatami, podczas którego Wójt Gminy wyraził swoje uznanie dla jubilatów oraz życzył im długich i pogodnych lat w zdrowiu, radości, życzliwości i ciepła rodzinnego na dalsze lata oraz pogratulował zebranym tak długiego stażu małżeńskiego. 

W imieniu Rady Gminy Łapsze Niżne życzenia jubilatom złożyła Helena Klimczak. Podniosłą chwilę uczczono wznosząc toast, a "100 lat" odśpiewano przy dźwiękach Zespołu Młodzieżowego z Łapsz Niżnych. Parom wręczono legitymacje, pamiątkowe dyplomy oraz kwiaty. 

Swój jubileusz świętowali w tym roku: Bigos Anna i Franciszek z Łapsz Wyżnych, Brynczka Maria i Józef z Frydmana, Brynczka Małgorzata i Stanisław z Frydmana, Bogaccy Maria i Władysław z Kacwina, Findura Anna i Józef z Trybsza, Kalata Cecylia i Franciszek z Łapsz Wyżnych, Kapołka Anna i Władysław z Łapszanki, Kuruc Zofia i Józef z Łapsz Niżnych, Nowak Helena i Franciszek z Niedzicy, Pawlik Maria i Karol z Frydmana, Pirchała Teresa i Stanisław z Łapsz Niżnych, Stanek Małgorzata i Jan z Frydmana, Szyszkowicz Anna i Franciszek z Kacwina, Święty Helena i Józef z Niedzicy, Wenit Irena i Jan z Kacwina.
Autor: Ludmiła Wojtas / Oprac. red.
Zdjęcia: Dominika Górecka
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

Prawdziwy Góral2013.10.12 19:10
Piknie a lubo! Chwolby sakramenckim babom i chłopom!
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij