Centrum Kształcenia i Wychowania OHP zakończyło Nowe Perspektywy

Fot. Arch. CKiW OHP 2013.06.05 16:14 / news / czytano 3030 / opinie 0

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy 05 czerwca 2013r. odbyło się uroczyste zakończenie projektu „Nowe Perspektywy”.

W spotkaniu uczestniczyli wykładowcy oraz przedstawiciele firm realizujących szkolenia i kursy dla uczestników projektu, który był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W projekcie udział wzięło 20 osób podzielonych na dwie grupy wiekowe. 

Młodzież  w wieku 15-17 lat  – grupa A, ćwiczyła umiejętność posługiwania się językiem angielskim, poznawała budowę i obsługę komputera, uczestniczyła w warsztatach z doradcą zawodowym, psychologiem. Dodatkowo osoby mające słabsze wyniki w nauce uczestniczyły w zajęciach wyrównawczych przedmiotów szkolnych.

Uczestnicy w wieku 18-25 lat – grupa B, brali również udział w kursie języka angielskiego, w kursie przedsiębiorczości, w zajęciach z psychologiem, z doradcą zawodowym, w szkoleniu komputerowym ECDL oraz w kursie zawodowym kelner-barman. Pięć osób uczestniczyło w kursie prawa jazdy kat B.

Dyrektor Centrum Kształcenia - Józef Citak oraz koordynator projektu – Łukasz Hurkała podziękowali młodzieży za udział w projekcie, zaangażowanie i wytrwałość życząc wiele pomyślności w życiu osobistym, zadowolenia i wytrwałości w poszukiwaniu pracy.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali zaświadczenia, certyfikaty potwierdzające nabyte kwalifikacje oraz gadżety promujące Program Operacyjny Kapitał Ludzki. Osoby wykazujące się największym zaangażowaniem otrzymały dyplomy z wyróżnieniem oraz drobne upominki od przedstawicieli firm.
Autor: Łukasz Hurakała / Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. CKiW OHP
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij