Poszukiwany 25-latek. Miał wskoczyć do Dunajca

Fot. 2017.04.10 10:47 / news / czytano 2928 / opinie 0

Policja w Nowym Targu poszukuje 25-letniego mieszkańcem Ostrowska, który prawdopodobnie wskoczył wczoraj(niedziela) do Dunajca w Waksmundzie.

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania za zaginionym Korzonkiewiczem Janem, ur. 1992 r., zam. Ostrowsko, który w dniu 09.10.2017 r. wczesnym popołudniem miał wskoczyć do rzeki Dunajec w miejscowości Waksmund.

Rysopis: Wzrost ok. 182 cm, waga ok 85 kg, tęższa budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemnego, oczy niebieskie. Ubrany był w spodnie niebieskie jeansowe, buty sportowe żółte z czarnymi wstawkami, kurtka z materiału - ciemna, czapka ”kaszkietka” granatowa z białymi napisami.

Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące pobytu zaginionego proszone są o kontakt pod numerem 18 26 10 400, 997 lub osobiście z najbliższą jednostką Policji.
 

 
Autor: Oprac.red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij