Drużyna Mistrzów w Łapszach Niżnych

Fot. Arch. szkoły 2016.02.24 22:38 / news / czytano 2582 / opinie 0

W Zespole Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych zagościli członkowie zespołu Drużyny Mistrzów: Roman Bosski wraz z bratem o pseudonimie Młody Bosski i mistrz boksu tajskiego Muay Thai Marcin Molsa.

W ramach działań profilaktycznych szkoły Drużyna Mistrzów przeprowadziła warsztaty motywacyjno - muzyczne.  Najpierw zaprezentował się mistrz boksu tajskiego Muay Thaj Marcin Molsa, który opowiedział  w jaki sposób rozwijał swoją pasję bokserską, pokonywał różne przeciwności losu, ile wysiłku i wyrzeczeń kosztowało go osiągnięcie wybranego przez siebie celu - dojście do samego mistrzowskiego szczytu. 

Nasi uczniowie zafascynowani klasą i sprawnością P. Marcina próbowali się zmierzyć z jego umiejętnościami. Razem z nim uczestniczyli w pierwszych zajęciach nauki tajskiej sztuki walki. Wyszło im to nawet całkiem nieźle.

Następnie  zaprezentowali się bracia Bosscy. Koncert wraz z wykładem Romana Bosskiego wywarł na naszych uczniach niesamowite wrażenia.  Bosski opowiedział historię swojego życia i drogę do kariery hip-hopowego artysty. Udzielał praktycznych motywujących wskazówek jak pokonać słabości, trenować ciało i umysł dla bycia bardziej wartościowym człowiekiem. Opowiadał o niemiłych skutkach destruktywnego życia oraz w jaki sposób stawiać opór złym wpływom innych osób i złym postawom. Prelekcja była przeplatana prezentacją utworów muzycznych pełnych w wartościowe przesłania.Teksty piosenek uczniowie chłonęli z zapartym tchem.

Ponad dwugodzinny występ wywarł na wszystkich ogromne wrażenie. Autografom i zdjęciom nie było końca… ale też  pozostały niesamowite emocje… na długo.
Autor: Edyta Magiera
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij