Małopolscy mistrzowie w szachach - rozgrywki w Grywałdzie

Fot. Magdalena Wojtarowicz, Arch. szkoły 2018.10.30 16:44 / news / czytano 2038 / opinie 0

W piątek 26 października w Szkole Podstawowej w Grywałdzie odbył się szachowy turniej drużynowy dla dzieci reprezentujących jednostki oświatowe powiatu nowotarskiego. Był to zarazem półfinał, w którym udział wzięło dziesięć drużyn. 

Gospodarze gościli uczestników z Ochotnicy Górnej, Tylmanowej, Szczawnicy, Szlachtowej, Krościenka nad Dunajcem, Klikuszowej oraz Nowego Targu. Zwycięska drużyna – szachiści z Grywałdu zakwalifikowali się do finałowego turnieju Amatorskiej Ligi Dziecięcej w Krakowie. Każda drużyna otrzymała nagrody w postaci wartościowego sprzętu szachowego (szachownice, figury szachowe, zegary). Wręczone zostały również cztery statuetki dla najlepszych zawodników rozgrywających mecze na poszczególnych szachownicach. Otrzymali je dwaj gracze Szkoły Podstawowej w Grywałdzie oraz Ochotnicy Górnej i Krościenka nad Dunajcem.
 
Amatorska Liga Dziecięca powiatu nowotarskiego odbywa się w ramach projektu Małopolskiego Związku Szachowego przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego
Źródło: SP Grywałd
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz, Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij