Dunajec Nowy Sącz – Jarmuta Szczawnica 2:3

Fot. Wojciech Niezgoda 2015.05.06 07:41 / news / czytano 1937 / opinie 0

Piłkarze Jarmuty Szczawnica odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo, sympatycy tej drużyny mogli by się cieszyć gdyby nie zmarnowanie przez podopiecznych Jerzego Grabary mnóstwa okazji w dwu ostatnich spotkaniach.

- Jest takie piłkarskie powiedzenie, że zwycięzców się nie sądzi i może na tym stwierdzeniu poprzestańmy. Mnie jednak po tym meczu przybyło sporo siwych włosów - powiedział po meczu trener Jarmuty Jarzy Grabara. - Jeżeli w spotkaniu z Ogniwem Piwniczna marnowaliśmy stuprocentowe okazje to jak nazwać sytuacje w meczu z Dunajcem gdy od połowy boiska dwaj nasi piłkarze mając przed sobą tylko bramkarza nie strzelają bramki. Tak było w przypadku Wojciecha Pawełczaka i Dawida Szczepaniaka. Na szczęście niemal w ostatniej akcji meczu kapitalnym, uderzeniem popisał się Marcin Pietrzak i zainkasowaliśmy trzy punkty. Ten mecz mogliśmy i powinniśmy wygrać pewniej bez tak nerwowej końcówki – zakończył trener.
 
Bramki dla Jarmuty: W. Wiercioch 17, 37, M. Pietrzak 89.

Jarmuta: Truchoń – Ciesielka, Babik, Hrydziuszko, Jasiurkowski – Latawiec (60 Szczepaniak), Mlak, M. Pietrzak, J. Pietrzak – Pawełczak (70 Borucki), W. Wiercioch (90 Waligóra).
 
Źródło: sportowepodhale.pl
Zdjęcia: Wojciech Niezgoda
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij