Dzień Szalonej Fryzury w ZPO w Łapszach Niżnych

Fot. Arch. szkoły 2016.03.09 21:58 / news / czytano 2936 / opinie 0

Fantazyjne kucyki, warkoczyki, koki, loki, fale, spięte, upięte, żelowane, kręcone, gładkie, napuszone, kokardkowe, nastroszone, w kolorze naturalnym, różowym, a nawet niebieskim.

Szaleństwo fryzur na głowach uczniowskich i nauczycielskich – a wszystko z okazji 8 marca, który w naszej szkole obchodzono pod szyldem DNIA SZALONEJ FRYZURY – zorganizowanego przez nasz Szkolny Samorząd.

Jak widać na zdjęciach kreatywność w sferze układania i ozdabiania włosów nie ma granic – dzień taki - może ktoś powie dziwny jest również lekcją rozwijania wyobraźni, tworzenia, pomysłowości i ciekawego spędzania dnia w szkole. Wszystkie lekcje tego były bardzo ciekawe, a ozdobiona ciekawie głowa sporo się nauczyła …   

Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij