Drużyna Mistrzów w Publicznym Gimnazjum w Krościenku

Fot. Arch. Publicznego Gimnazjum 2016.10.19 11:30 / news / czytano 2693 / opinie 0

6 października 2016 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach profilaktyczno – sportowo – muzycznych prowadzonych przez Romana „Bosskiego” Lachowolskiego, artystę hip-hiopowego - prezesa Fundacji Drużyna Mistrzów. Sport, Muzyka, Pasja.

Roman „Bosski” w wykładzie motywacyjnym mówił o tym, że Drużyna Mistrzów propaguje zdrowy tryb życia, uprawianie sportu, rozwijanie pasji i pozytywnej strony życia. Jej zasady i idee promowali między innymi bokser Paweł Kołodziej, Andrzej Wawrzyk Andrzej Fonfara, zapaśnik Damian Janikowski, żużlowiec  Maciej Janowski, zawodnicy MMA Paweł Nastula i Mamed Chalidow. Na swoim przykładzie przekonywał młodzież, że poprzez sport, muzykę i pasję można próbować zmienić swoje życia na lepsze, odrzucając fałszywy świat narkotyków i środków psychoaktywnych. Zachęcał, aby młodzi ludzie odnaleźli swoje pasje i zainteresowania, aby próbowali stawać się mistrzami w swoich dziedzinach.

Raper zwrócił uwagę na fakt, że istnieją „artyści”, którzy w swoich piosenkach namawiają do sięgania po środki odurzające, a tak naprawdę młodzi ludzie nic dla nich nie znaczą. Dla takich „artystów” nie liczy się młody człowiek i jego życie, liczy się tylko „szmal”, jaki na nim można zarobić.

Wspólnie z Romanem wystąpił Marcin Molsa, mistrz boksu tajskiego, który pokazał swoją drogę do sukcesu. Przekonywał młodzież, że każdy może kreować w sobie mistrza i każdy może uczestniczyć w Drużynie Mistrzów, jeśli robi coś ciekawego w życiu. Podobnie jak absolwent naszego gimnazjum Marcin Knutelski, którego mogliśmy posłuchać na wspólnym nagraniu z Romanem „Kraina Idealna”

Drużyna Mistrzów - SPORT, MUZYKA, PASJA, niech dają wam moc !!!
Autor: Bożena Chlebek
Źródło: Szkoła
Zdjęcia: Arch. Publicznego Gimnazjum
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij