Finał Biesiady Pienińskiej i festyny w Krościenku Cenrum oraz Grywałdzie

Fot. Arch. GCK 2016.08.16 21:05 / news / czytano 3225 / opinie 0

Sobotnie popołudnie w Krościenku upłynęło z ostatnią w tegorocznej edycji Biesiadą Pienińską, w niedzielę dobrze bawiono się w Grywałdzie.

Podczas ostatniej już w tym roku Biesiady Pienińskiej oraz Festynu Sołeckiego Sołectwa Centrum, na scenie zaprezentowały się zespoły: Grupa taneczna z Tylmanowej, Zespół Dziecięcy "Maniowianie”, Dziecięcy Zespół Regionalny "Małe Pieniny” jak również iluzjonista "Mario” i zespół coverowy "Alternatywa”. Swój pokaz dali również trialowcy Gabriel Marcinów i Sebastian Cyrwus.
 
W niedzielę 14 sierpnia odbył się 21. Festyn Ludowy w Grywałdzie, podczas którego wystąpiła: Orkiestra Dęta OSP Krościenko, "Grywałdzkie Nucicki”, Teatrzyk Art-Re z Krakowa, Iluzjonista "Mario”, Muzyka "Śwarni”,a zabawę taneczną uświetnił pokaz sztucznych ogni.
Autor: Oprac. red.
Źródło: GCK w Krościenku
Zdjęcia: Arch. GCK
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij