Jak się bawić to się bawić...

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.02.16 12:24 / news / czytano 6212 / opinie 0

Były licytacje, kwiaty, czekoladki i muzyka. Tak bawili się mieszkańcy Krośnicy na balu ostatkowym, który jak zapowiadają organizatorzy ma stać się nową tradycją sołectwa. 

Pomysł zorganizowania zabawy tanecznej to inicjatywa strażaków ochotników oraz rady sołeckiej. Cel został określony i wystarczyło tylko zająć się jej dopracowaniem. - W przygotowaniach pomogło nam wiele osób, początkowo mieszkańcy byli zdystansowani, ale zaraz później bilety bardzo szybko się rozeszły. Chcielibyśmy, aby te wspólne zabawy i spotkania weszły na stałe w kalendarz imprez naszej miejscowości - podkreśla Anna Markot-Jurkowska sołtys Krośnicy. 

Zebrane podczas imprezy fundusze ze sprzedaży biletów, książek, obrazów oraz słodyczy i kwiatów przeznaczone zostaną na remont sali remizy OSP w Krośnicy. 

Wśród bawiących znalazł się Jan Dyda wójt Krościenka wraz z małżonką, który wraz z organizatorami przywitał gości i zapewnił o pomocy materialnej ze strony gminy w planowanym remoncie sali.

Sponsorami nagród i poczęstunku byli m.in. Wójt Gminy Krościenko n.D, Wytwórnia Naturalnej Wody Mineralnej Kinga Pienińska i wiele rodzin, które bezinteresownie zadbały o miłą atmosferę sobotniego wieczoru. Bawiącym się przygrywała kapela "Przyjaciele z Pienin".

Autor: mw
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij