Legendarny zespół 2 plus 1 zagra w Ochotnicy

Fot. wikipedia 2016.06.09 15:27 / news / czytano 2613 / opinie 0

W niedzielę 26. czerwca w Ochotnicy Dolnej zagra i zaśpiewa jedna z najpopularniejszych polskich grup muzycznych - zespół 2 Plus 1.

Podczas Powiatowej Parady Orkiestr Dętych z okazji Jubileuszu 600-lecia lokacji Ochotnicy na scenie zaprezentują się powiatowe orkiestry a na zakończenie wystąpi legendarne "2 Plus 1". Nie zabraknie zapewne największych przebojów grupy takich jak „Windą do nieba”, „Chodź pomaluj mój świat”, „Iść w stronę słońca”, „Wielki mały człowiek"czy "Singapore".

Zespół w tym roku świętuje swoje 45-lecie istnienia. Gmina Ochotnica Dolna serdecznie zaprasza do wspólnej zabawy w pierwszą niedzielę wakacji. Wstęp na koncert bezpłatny!


Autor: mw
Źródło: WOK w Ochotnicy Dolnej
Zdjęcia: wikipedia
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij