Strefa Kibica w Ochotnicy - Kasia Niewiadoma będzie miała wsparcie

Fot. 2016.08.06 11:21 / news / czytano 2823 / opinie 0

Na 7 sierpnia w Ochotnicy zaplanowano wspólne kibicowanie Katarzynie Niewiadomej, która o 17.10 polskiego czasu wystartuje w wyścigu ze startu wspólnego w kolarstwie szosowym w Rio de Janeiro. Kasia powalczy o złoty medal olimpijski.

Strefa Kibica znajdować się będzie w plenerze obok Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej. Transmisję z wyścigu oglądać będzie można na dużym ekranie o powierzchni 16 m2.

A tak oto Pani Kasia zaprasza do kibicowania:

„Gorąco zapraszam wszystkich kibiców kolarstwa i nie tylko takich:) na udział w oglądaniu-dopingowaniu polskiej kadry kobiet podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio! Obiecuję, że damy z siebie wszystko, by dostarczyć Wam jak najwięcej emocji, a Wasze zaciśnięte kciuki zdecydowanie nam w tym pomogą!”.

W trakcie trwania transmisji będzie możliwość sprawdzenia swoich sił w próbie na trenażerach Tacx. Próba będzie polegała na uzyskaniu najwyższej mocy średniej z 3 minutowego przejazdu. Dla zwycięzcy przewidziana jest kolacja dla 2 osób w towarzystwie Kasi Niewiadomej (tzn. zwycięzca i Kasia z osobami towarzyszącymi w terminie dogodnym dla Kasi do wykorzystania do końca Października w Restauracji Kotońka w Szczawnicy; https://www.facebook.com/kotonka/ ), za 2-3 mca przewidziane nagrody rzeczowe.

Dodatkowo o 15:00 Lucyna i Staszek Niewiadomy (rodzice Kasi - przyp. red.) zapraszają na wspólną przejażdżkę po terenie gminy Ochotnica w celu rozgrzewki przed mocnym kibicowaniem. Link do trasy; https://www.strava.com/routes/5997016 Zapraszamy wszystkich z rowerem i bez jak kto woli !!!

Podczas trwania Strefy Kibica obok Wiejskiego Ośrodka Kultury dostępne będą atrakcje dla dzieci, a około godziny 22.00 (po zakończeniu transmisji) zagra zespół muzyczny KNT!

Organizatorem imprezy jest wójt Gminy Ochotnica Dolna oraz Wiejski Ośrodek Kultury.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij