Podróż w czasie na Dzień Babci i Dziadka

Fot. Arch. szkoły 2020.01.28 15:24 / news / czytano 950 / opinie 0

Na oryginalny pomysł świętowania Dnia Babci i Dziadka wpadli uczniowie Szkoły Podstawowej w Grywałdzie. Zaprosili do wspólnej zabawy swoje Babcie i Dziadków gwarantując im podróż w czasie do historii z czasów PRL-U.

Na początek najmłodsi z oddziałów przedszkolnych wierszem i piosenką wyrazili swoje serdeczne życzenia, a wręczając własnoręcznie wykonane barwne laurki - zapewnili o pamięci i miłości do seniorów. Również dzięki przedszkolakom i dekoracjom przygotowanym przez ich panie, odbyła się podróż w czasie, podczas której zebrani byli świadkami historii, jak to babcia i dziadek poznali się w czasach PRL-u.

Z kolei starsi uczniowie pochwalili się umiejętnościami tanecznymi oraz aktorskimi, prezentując świąteczne pląsy oraz filozoficzne jasełka z Małym Księciem w tle. Do grona życzących dołączył również pan Dyrektor, który w kilku ciepłych słowach skierowanych do Babć i Dziadków podsumował przesłanie tego święta.
 
Po artystycznych wrażeniach słodkie chwile zapewnili rodzice z Rady Rodziców, którzy zadbali o okraszenie uroczystości czymś dla ciała.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij