Wokalny Konkurs Pieśni Religijnej i Świeckiej (Szczawnica, Ochotnica Górna 11-12.12.2015)

Fot. 2015.12.07 20:18 / imprezy / czytano 1732

Konkurs skierowany jest do górali spod Pienin i Gorców. Zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy: gorce.pieniny.spiew@gmail.com z podaniem programu wystąpienia (2 pieśni - religijna, świecka - do wyboru) i czasem wykonania.

Kryterium oceny wykonawców:
- dawny, tradycyjny ludowy repertuar, brak towarzyszenia instrumentalnego, tradycyjny sposób wykonania, czystość brzmienia, wielogłos, minimalny skład 2 osoby (dzieci lub dorośli).W konkursie przewidujemy 3 nagrody pieniężne.
 
Zgłosić się można także telefonicznie 608 618 517
 
Konkurs odbędzie się w Szczawnicy 11. grudnia w kinoteatrze Pieniny oraz 12. grudnia 2015 roku w Wiejskim Ośrodku Kultury w Ochotnicy Górnej. Wydarzenia odbędą się w ramach projektu "W stronę źródeł - pieśń religijna górali spod Pienin i Gorców".
 
Głównym organizatorem projektu jest Fundacja Dobra Wola.

Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij