Rodzinne spotkanie z filmem - 26 i 27 listopada

Fot. 2014.11.25 11:35 / news / czytano 2520 / opinie 0

KinoAkademia to nowy projekt Fundacji Andrzeja Mańkowskiego - Szczawnica stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży. Partnerem przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie.

 

Poprzez ciekawą formułę spotkań KinoAkademii będziemy nie tylko prezentować interesujące i atrakcyjne produkcje filmowe, ale także umożliwimy bardziej świadomy odbiór filmowej twórczości.
 
Dworek Gościnny w Szczawnicy jest niezwykłą przestrzenią kultury z ekskluzywną, wyposażoną w najnowszą aparaturę kinową salą główną, którą chcemy udostępnić młodej publiczności. Dobór filmów, a także formułę spotkań dostosowaliśmy do potrzeb poszczególnych grup wiekowych. Nawiązaliśmy współpracę z fachowcami, ludźmi którzy mają duże doświadczenie w tej materii i którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą. 

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w spotkaniach. Cykl wydarzeń zaczynamy 26 listopada o godz. 16.30! Przy zakupie czterech biletów piąty otrzymasz gratis. Więcej szczegółów na plakacie.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij