Polana Sosny po raz trzeci zwycięża w Mister Camping

Fot. 2013.10.24 11:24 / news / czytano 2727 / opinie 0

Całoroczny camping nr 38 Polana Sosny w Niedzicy po raz trzeci na najwyższym stopniu podium w ogólnopolskim konkursie „Mister Camping 2013”.

Polska Federacja Campingu i Caravaningu ogłosiła wyniki 49 edycji  ogólnopolskiego konkursu "Mister Camping 2013".

Zwycięzców wyłoniono spośród wszystkich czterech grup campingów z całego kraju, zrzeszonych w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.
 
Zaszczytny tytuł „Mister Camping” dla „campingów o pojemności 151-300 miejsc noclegowych”, po raz trzeci już otrzymała Polana Sosny, należąca do Zespołu Elektrowni Wodnych w Niedzicy. 

Konkurs odbywał się w dwóch etapach, przeprowadzonych w okresie od czerwca do września br. Przedmiotem tegorocznych ocen Jury Konkursu były, m.in. warunku pobytu, usługi recepcyjne, stan techniczny, czystość i porządek, urządzenia dla niepełnosprawnych a także usługi uatrakcyjniające pobyt. 

Przyznany tytuł jest dowodem na niezmienną, wysoką jakość niedzickiego Campingu nr 38 Polana Sosny, usytuowanego w niezwykle urokliwym miejscu, tuż przy granicy polsko-słowackiej, w bezpośredniej bliskości z regionalnymi willami i restauracją DWÓR (znaną z wielokrotnie nagradzanej kuchni polsko – węgierskiej). Wysoki standard i systematycznie rozwijane udogodnienia dla turystów, jak: miejsce do grillowania, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, piaszczysta plaża nad Dunajcem, sauna fińska, wypożyczalnia rowerów górskich, pralnio-suszarnia a zimą wyciągi narciarskie Polana Sosny, przyciągają nad Dunajec turystów z całej Europy.

Organizatorem konkursu "Mister Camping 2013" jest Polska Federacja Campingu i Caravaningu przy współudziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. 
 
Autor: Oprac. red.
Źródło: ZEW Niedzica S.A.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij