Sama radość dla kobiet

Fot. 2014.10.31 14:10 / news / czytano 2200 / opinie 1

Stowarzyszenie Sprężyna wspiera grupę nieformalną „Radosne” w realizacji projektu „RADOŚĆ” współfinansowanego przez „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Małopolska Lokalnie”.

„RADOŚĆ” to kobieca inicjatywa, która w programie ma pozbywanie się listopadowych smutków i odkrywanie w sobie pokładów uśmiechu i dobrej, twórczej energii. To trzydniowy cykl warsztatów taneczno-ruchowych, którego celem jest przede wszystkim pokazanie uczestniczkom, że aby dbać o innych muszą najpierw zadbać o siebie.

„RADOŚĆ” ma również pomóc kobietom w rozpoznaniu własnego potencjału, zainspirować do aktywności i stawiania sobie odważnych celów. Zakłada też integrację kobiet pochodzących z różnych środowisk w naszym regionie, co mamy nadzieję, zaowocuje stworzeniem nieformalnej grupy wzajemnego wsparcia. Mamy nadzieję, że wzajemnie zarazimy się RADOŚCIĄ, a później przekażemy ją dalej. Fotorelacja z zajęć już wkrótce.

Autor: Magdalena Krzysik
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

smutna2014.10.31 15:10
Kto?Gdzie? Kiedy? żadnych konkretów tutaj nie ma
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij