Wójt elekt dziękuje za głosy

Fot. 2014.12.02 10:00 / news / czytano 4317 / opinie 0

"Drodzy Mieszkańcy Gminy Krościenko n.D, w niedzielę 30. listopada 2014 r. skończyła się w naszej gminie pewna epoka." 

"Dziękuję bardzo tym, którzy wzięli udział w wyborach. Jestem przekonany, że wszystkim nam leży na sercu dobro naszych miejscowości. 

Pragnę serdecznie podziękować tym, którzy uwierzyli w zmianę, będzie ona jednak możliwa tylko wtedy, kiedy zaangażujemy się w nią wszyscy.

Wyrazy mojego uznania należą się tym, którzy zaangażowali się w kampanię, bez Was zwycięstwo nie byłoby możliwe. Dziękuję.

Gratuluję mojemu kontrkandydatowi Stanisławowi Gawędzie. 46 % to świetny wynik. 

Klasę polityka poznaje się po sposobie przyjęcia porażki. Krościenczanie zasługują na to, aby władza została przekazana w sposób bezkolizyjny i godny. Jestem przekonany, że na koniec wykażesz się klasą i szacunkiem do wyborców, którym przecież zawdzięczasz minione 12 lat na fotelu wójta. 

Gmina Krościenko n.D to nie Dyda, to nie Gawęda, to nie budynek urzędu gminy, to społeczeństwo naszych miejscowości.  Lokalni politycy są wyłącznie po to, żeby służyć całej wspólnocie. 

Nie będzie sztucznych podziałów. Krościenko n.D jest centrum naszej gminy i to nie podlega dyskusji. 

Nie będzie jednak nowoczesnego Krościenka bez dobrze rozwijających się Krośnicy, Grywałdu, Hałuszowej, Kątów, Niwek, Tylki.

Czuję ciężar odpowiedzialności, zapewniam, jestem gotów. 

Z wyrazami szacunku,
Jan Dyda"
Autor: Jan Dyda
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij