Taryfa Nocna w Krościenku

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2013.05.03 22:38 / news / czytano 2959 / opinie 0

Na scenie w Amfiteatrze Pod Wierzbą wystąpiła Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej, Zespół Pieśni i Tańca Pieniny oraz nowotarska grupa muzyczna Taryfa Nocna.

Orkiestra OSP Krościenko założona została w 1924 roku i do dzisiaj uświetnia uroczystości kościelne, strażackie i regionalne. Liczy około 25 członków. Podczas tegorocznej majówki wystąpiła z godzinnym koncertem na scenie Amfiteatru pod Wierzbą.

Przed zebraną publicznością zaprezentował się też regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Pieniny", którego instruktorem jest Rober Majerczak. W ciągu swojej działalności Zespół ma na koncie liczne występy na krajowych i zagranicznych scenach m.in. w Grecji, Bułgarii, Francji, Niemczech, Holandii, na Węgrzech i we Włoszech. Podczas występu zespołowi przygrywała kapela "Białopotocanie". 

Na zakończenie imprezy zagrał zespół "Taryfa Nocna Band" z Nowego Targu. Zespół posiadający bardzo szeroki i niepowtarzalny repertuar, począwszy od najnowszych przebojów muzyki rozrywkowej a skończywszy na przebojach minionej epoki.

Organizatorem Majówki 2013 jest Gminne Centrum Kultury w Krościenku.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij