Policja poszukuje kobiety potrąconej w dniu 14 lutego

Fot. 2020.02.18 17:36 / news / czytano 660 / opinie 0

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu poszukuje kobiety pokrzywdzonej w zdarzeniu drogowym, do którego doszło w dniu 14 lutego 2020 roku około godziny 19:00 w Nowym Targu na Alejach Tysiąclecia na wysokości posesji nr 42. 

Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, potrącił dwie kobiety przechodzące przez przejście dla pieszych. Jedna z kobiet jeszcze przed przyjazdem Policji oddaliła się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku, co uniemożliwiło ustalenie jej danych osobowych.
 
W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do pokrzywdzonej kobiety o nawiązanie kontaktu z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu pod numerem telefonu 18 26 10 480 lub 18 26 10 400.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij