Spotkanie autorskie z Andrzejem Grabowskim

Fot. Arch, Biblioteki 2017.04.12 23:51 / news / czytano 1595 / opinie 0

29 marca 2017 roku GBP w Ochotnicy Dolnej zorganizowała spotkania autorskie pt. „BIBLIOTEKA UŚMIECHU – Wiosna w twórczości dla dzieci i młodzieży, pisarza i poety, kawalera Orderu Uśmiechu – Andrzeja Grabowskiego”

Wraz  z panem Andrzejem gościliśmy w Szkole Podstawowej im. ks. prof. J. Tischnera w Ochotnicy Dolnej – Skrodne oraz w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Ochotnicy Górnej.

Kolejny raz pan Grabowski przeniósł nas w świat fantazji, opowiadając o swych licznych podróżach oraz o swej bogatej twórczości pisarskiej. Autor wydał przeszło 80 powieści dla dzieci i dorosłych. Spotkanie było bardzo przyjazne i humorystyczne a jednakże pełne mądrych, życiowych przesłań dla tych młodych osób. Na zakończenie pisarz odpowiadał na liczne pytania dzieci oraz dokonywał wpisów do pamiętników oraz do zakupionych książek.
Źródło: GBP Ochotnica Dolna
Zdjęcia: Arch, Biblioteki
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij