Szczawnica: Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

Fot. 2019.11.11 19:19 / news / czytano 1091 / opinie 0

W dniu 7 listopada br. odbył się Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „Bądź dumny! Jesteś Polakiem” w Szkole Podstawowej nr 2 w Szczawnicy.

Jury w składzie Pani Teresa Stec, Pani Alina Lelito, Pani Hanna Wawrzczak, Pan Tomasz Ciesielka w oparciu o kryteria zawarte w regulaminie konkursu tj.: dobór utworu dostosowany do wieku ucznia, dykcja, interpretacja utworu, ekspresja oraz ogólny wyraz artystyczny, wyłoniło następujących zwycięzców:

W grupie I w przedziale klas IV-VI
Wiktoria Janas
Alicja Wygrecka
Zuzanna Bodziarczyk
Wyróżnienie: Wiktoria Adamczyk
 
W grupie II w przedziale klas VII-VIII
Martyna Kukuczka
Agata Struszczyk
Agnieszka Król
Wyróżnienie: Karolina Twardowska

Przewodnicząca jury Pani Teresa Stec podziękowała wszystkim recytującym i nauczycielom za włożony trud w przygotowanie młodzieży. Dyplomy i nagrody zwycięzcom wręczył Burmistrz – Pan Grzegorz Niezgoda wraz z Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczawnicy – Panią Anną Szczepaniak.

Dyrektor Szkoły P. Anna Szczepaniak składa serdeczne podziękowania za przygotowanie konkursu P. Katarzynie Ciesielce i P. Jolancie Kaliszczak. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawnicy natomiast sponsorem nagród Miasto i Gmina Szczawnica.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UMiG Szczawnica
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij