Próby oszustwa na policjanta CBŚP na terenie powiatu nowotarskiego

Fot. 2021.02.15 15:42 / news / czytano 200 / opinie 0

Policja przestrzega przed oszustwami na policjanta CBŚP! Telefon od oszustów dzisiaj rano odebrała m.in. mieszkanka Szaflar. Kobieta zachowując zimną krew, nie dyskutowała z oszustami, w rozmowie była stanowcza i przerwała połączenie, a o całej sytuacji powiadomiła dyżurnego nowotarskiej komendy.

Funkcjonariusze apelują o ostrożność w rozmowie z osobami obcymi. Przestrzegają i przypominają, że pod koniec stycznia dwie mieszkanki powiatu nowotarskiego przekazały oszustom ponad 160 tys. złotych.
Oszuści dzwonią pod legendą spowodowania wypadku przez członka rodziny, zagrożonych pieniędzy na koncie bankowym, a także udziału w akcji korupcyjnej.
 
Nie daj się oszukać!

Jeżeli odebrałeś taki telefon natychmiast się rozłącz,  zadzwoń do kogoś bliskiego i na Policję!

Do członków rodziny apelujemy, aby przestrzec osoby starsze przed działaniem oszustów!
Autor: oprac.red.
Źródło: KPP Nowy Targ
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij