Szkolenie na maxa w gminnym Publicznym Gimnazjum w Maniowach

Fot. Arch. szkoły 2017.06.18 13:50 / news / czytano 1131 / opinie 0

Już po raz drugi w murach Gminnego Publicznego Gimnazjum w Maniowach odbyło się szkolenie połączone z warsztatami Cheer.


Pierwsze szkolenie odbyło się w 2014 roku gdzie szkolił nas Pan Mirosław Haczek. Natomiast tym razem na zaproszenie pani Adrianny Berszakiewicz odpowiedziała  pani Małgorzata Wrońska -  pomysłodawca i założyciel Cheer Project.  Główny choreograf i szkoleniowiec. Od 2003 roku ściśle związana z cheerleadingiem. Prowadzona przez nią ówcześnie grupa Trinity Cheerleaders zdobyła tytuł Mistrza Polski 2013 All Girls Stunt Senior. Po rozwiązaniu współpracy z zespołem, założyła własną grupę NEXT CHEER Generation, która już po 4 miesiącach treningów zdobyła tytuł Mistrza Polski Cheerleaders 2014 w kategorii Mix Stunt Senior i występuje podczas największych sportowych imprez w Polsce.

W ramach 6 godzinnych warsztatów poznawałyśmy tajniki tworzenia układów cheer, podnoszenia, podrzutów i różnych kombinacji sportowych. Poznałyśmy także technikę  wykonywania piruetów, obrotów oraz to jak panować nad swoim ciałem podczas wykonywanych ćwiczeń. Piramidy podnoszenia, piruety, podrzuty wyglądały na bardzo proste natomiast realna praca, którą należało wykonać nie była lekka. W warsztatach udział wzięło 40 uczennic naszego gimnazjum. Zajęcia były bardzo wymagające, pełne różnorodności i wiedzy dzięki której będziemy mogły realizować trudniejsze i łatwiejsze projekty Cheer.

Mamy nadzieję że Pani Małgorzata Wrońska odwiedzi nas jeszcze nie raz……Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.
Autor: Adrianna Berszakiewicz
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij