Warsztaty gry melodii pienińskich

Fot. Arch. Organizatora 2015.11.28 20:40 / news / czytano 2502 / opinie 0

Jeszcze do końca grudnia 2015 r. w Parafii pw. Św. Marcina Biskupa w Grywałdzie będą się odbywać zajęcia w ramach projektu pn. „Warsztaty gry melodii pienińskich”.


Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Całkowity koszt zadania wynosi 4725,00 zł, z czego dofinansowanie stanowi 4.000,00 zł (84,66%), wkład finansowy Parafii – 50,00 zł oraz wartość wkładu osobowego (w tym świadczenia wolontariuszy i pracy społecznej członków, tj. m.in. opiekuna podczas zajęć) – 675,00 zł.
 
Projekt zakłada organizację, w okresie od 01.09.2015 do 31.12.2015 r. warsztatów (22,5 godziny) gry na ludowych instrumentach smyczkowych (skrzypce, basy góralskie) dla dzieci i młodzieży z Parafialnego Klubu Muzycznego „Grywałdzkie Nucicki” oraz zakup 1 szt. basów góralskich.
 
Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i są prowadzone przez p. Wiesława Majerczaka, muzyka z kapeli Zespołu Regionalnego „Pieniny”, „Białopotocanie” oraz „Folk Power”.
Autor: Agata Sobkowiak
Zdjęcia: Arch. Organizatora
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij