ZEW Niedzica S.A. w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce

Fot. 2016.02.04 22:11 / news / czytano 1931 / opinie 0

W organizowanym już po raz szesnasty przez Dziennik „Puls Biznesu”, rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce, Kapituła konkursu potwierdziła przynależność Spółki ZEW Niedzica S.A. do elitarnego klubu Gazel Biznesu 2015.

Prowadzony, nieprzerwanie od szesnastu lat Ranking wyróżnia co roku przedsiębiorców o największym przyroście obrotów, osiągniętych w ciągu trzech badanych lat. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. 

Tytuł Gazela Biznesu przypadł niedzickiej Spółce już po raz szósty.  

Uroczysta gala wręczenia nagród, w której uczestniczył Prezes Zarządu Spółki – Grzegorz Podlewski odbyła się 2 lutego w Krakowie.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij