8 Miedzynarodowy Masowy Bieg Pieniny - zapowiedź

Fot. 2014.09.09 13:17 / news / czytano 3629 / opinie 1

Tegoroczny bieg rozegrany zostanie 19 września 2014 r. na drogach Miasta i Gminy Szczawnica. Początek imprezy o godzinie 9.00 na placu przy kolei linowej na Palenicę.

W tym roku projekt ten realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, środków własnych oraz przekazanych przez współorganizatorów. Ma on na celu propagowanie biegu wśród dzieci i młodzieży oraz stworzenie im warunków do sportowej rywalizacji w niepowtarzalnym plenerze pienińskim.

Do udziału w naszej imprezie zapraszamy reprezentacje składające się z uczniów szkół podstawowych (rocznik 2002 i młodsi), szkół gimnazjalnych (rocznik 1999 i młodsi) i ponadgimnazjalnych (rocznik 1995 i młodsi).

Bieg rozegrany zostanie dnia 19 września 2014 r. na drogach w Szczawnicy. Początek imprezy o godzinie 9.00 na placu przy kolei linowej na Palenicę. Prosimy o zgłoszenia udziału: osobiście, pocztą lub pocztą elektroniczną (e-mail: fdp@fdp.net.pl lub fundacja@fdp.net.pl) w terminie do dnia 16 września do godz. 14.00.

Mamy nadzieję, że proponowany bieg dostarczy uczestnikom wielu emocji sportowych oraz pozwoli uczestniczącej w nim młodzieży poznać wielu nowych kolegów i nawiązać przyjaźnie. Gorąco zapraszamy reprezentacje szkół, klubów i organizacji oraz wszystkich chętnych do udziału w naszym biegu, biegu, który na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń sportowych naszego powiatu.
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

biegający2014.09.10 23:09
Gdzie jest więcejwiadomości na temat Biegu Pienin
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij