Brązowy medal dla gimnazjalistów

Fot. Arch. szkoły 2014.06.17 21:23 / news / czytano 2671 / opinie 0

To już kolejny wielki sukces drużyny Zespołu Placówek Oświatowych z Łapsz Niżnych w turnieju piłki nożnej.

12.06.2014 r. gimnazjaliści ZPO Łapsze Niżne, po wygraniu zawodów w piłkę nożną na szczeblu ośrodka Szczawnica, finału powiatowego w Nowym Targu i finału rejonowego w Kościelisku, rywalizowali w grupie 16 najlepszych gimnazjów z województwa małopolskiego. Finał ten odbył się w Łososinie Górnej. Po zaciętych meczach zwyciężyli z Brzeźnicą i Tarnowem. Zwycięstwa te dały awans do czwórki najlepszych drużyn turnieju. Niestety nie udało się wygrać z Krakowem i Młocicami. W końcowym rozrachunku zajęli III miejsce w województwie zdobywając brązowy medal. 

Skład drużyny:  Piotr Kromka, Maciej Kuchta, Daniel Jendrusiak, Marcin Turkot, Bartłomiej Kapołka, Marcin Mąka, Marek Radecki, Daniel Waksmański, Daniel Handzelek, Mateusz Bryja, Mateusz Wilman. Trener Piotr Koczocik.
Autor: Krystyna Lasak
Zdjęcia: Arch. szkoły
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij