Kasia Niewiadoma z Ochotnicy Górnej nominowana w Plebiscycie na Sportowca 2016 roku – zagłosuj!

Fot. 2017.01.04 09:20 / news / czytano 6092 / opinie 1

Pani Katarzyna Niewiadoma mieszkająca w Ochotnicy Górnej znalazła się w gronie dwudziestu sportowców, którzy zostali nominowani w 82. plebiscycie Telewizji Polskiej i "Przeglądu Sportowego" do tytułu Najlepszego Sportowca Polski 2016 roku.

Pani Kasia jest w Plebiscycie na miejscu 13. Ma 22 lata, a już błyszczy jasnym blaskiem. Kolarka z Ochotnicy Górnej jest uznawana za jedną z najbardziej utalentowanych zawodniczek, jakie pojawiły się w zawodowym kolarstwie. Najlepiej czuje się w górach, ale jest bardzo wszechstronna. Celowała w medal igrzysk w Rio de Janeiro, ale metę minęła jako szósta. To najlepszy wynik Polki w historii. W tym roku wygrała m.in. klasyfikację młodzieżową rankingu UCI, Mistrzostwa Polski ze startu wspólnego i jazdę na czas, Giro Del Trentino, Festival Elsy Jacobs, Klasyfikację Młodzieżową Giro D’Italia, srebro Mistrzostw Europy.

Głosować można TUTAJ
Autor: Oprac. red.
Źródło: Przegląd Sportowy
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

renia2016.12.07 09:12
Nie wiedziałam,że to nasza ziomalka! Głosujcie na Kaśkę!
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij