Gminy walczą o tytuł najpiękniejszej - zagłosuj

Fot. 2020.05.08 17:49 / news / czytano 464 / opinie 0

Gminy z powiatu nowotarskiego walczą o tytuł Najpiękniejszej Gminy Wiejskiej oraz Najpiękniejszej Gminy Miejsko-Wiejskiej.

Najpiękniejsza Gmina Wiejska Małopolski – Region 1 (powiaty nowotarski, tatrzański). Do niedzieli 10 maja, a dokładniej do godziny 21:00 będziemy oddawać głosy i wybierać dwie gminy z powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego, które awansują do finałowego głosowania (29 czerwiec – 12 lipiec). Głosować można za pośrednictwem portalu M jak Małopolska. 

Głos oddać można raz na 24 godziny. Tak więc wspierajmy swoją gminę codziennie. W plebiscycie na Najpiękniejszą Gminę Wiejską w naszym województwie podzieliliśmy Małopolskę na osiem regionów. W każdym tygodniu począwszy od 4 maja będziemy wybierać z danego regionu po dwie gminy, które awansują do finału.

Pierwszy region to gminy wiejskie z powiatów nowotarskiego oraz tatrzańskiego: Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Kościelisko, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze Niżne, Nowy Targ, Ochotnica Dolna, Poronin, Raba Wyżna, Spytkowice oraz Szaflary.
  • Gmina Czorsztyn, Gmina  Łapsze Niżne, Gmina Ochotnica Dolna, Gmina Krościenko n.D - głosować można TUTAJ
Kolejny region to gminy miejsko-wiejskie z powiatów bocheńskiego, brzeskiego, limanowskiego, myślenickiego, nowotarskiego, suskiego, tatrzańskiego oraz wadowickiego: Andrychów, Brzesko, Czchów, Dobczyce, Kalwaria Zebrzydowska, Maków Podhalański, Myślenice, Nowy Wiśnicz, Rabka-Zdrój, Sułkowice, Szczawnica i Wadowice. Oddawać głos możecie Państwo  do niedzieli  17 maja (do godziny 21) 
  • Szczawnica - głosuj TUTAJ
W głosowaniu finałowym weźmie udział 16 gmin wiejskich oraz 16 miejsko – wiejskich wyłonionych w eliminacjach. Wybierzemy także najpiękniejszą gminę miejską w województwie małopolskim spośród wszystkich 14. Głosowanie odbędzie się od poniedziałku 29 czerwca do niedzieli 12 lipca. Ogłoszenie wyników odbędzie się w poniedziałek 13 lipca. 
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij