Ochotniczanka Katarzyna Niewiadoma zdobyła Mistrzostwo Polski

Fot. Arch. Polski Związek Kolarski 2013.06.20 14:10 / news / czytano 5146 / opinie 0

Wczoraj w Sobótce (Miasto i Gmina w woj. dolnośląskim) odbyły się Mistrzostwa Polski jazdy indywidualnej na czas w kolarstwie szosowym. Złoto w "orliczkach" do lat 23 zdobyła Katarzyna Niewadoma (TKK Pacific Toruń) z Ochotnicy.

3 miejsce w tej samej kategorii zdobyła Monika Brzeźna, której korzenie wywodzą się także z Ochotnicy Dolnej (Młynne). Dodatkowo w kategorii "elita" 3 miejsce zdobyła Paulina Brzeźna - Bętkowska (siostra Moniki).
 
Coraz bardziej popularne w Ochotnicy kolarstwo szosowe oraz wieloletnie treningi i zaangażowanie wielu osób dają wymierne efekty, co na pewno zachęci dzieci, młodzież i "starszą młodzież" do dalszej pracy i popularyzacji tej dyscypliny w rejonie.
Autor: Oprac. red.
Źródło: UG Ochotnica Dolna
Zdjęcia: Arch. Polski Związek Kolarski
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij