Przez ćwierć wieku dla ratowania zdrowia i życia

Fot. 2017.01.12 16:49 / news / czytano 2669 / opinie 4

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

-25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także  tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie - mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pediatria już po raz kolejny będzie tematem Finału. Do tej pory na rzecz pediatrii ogólnej graliśmy w czasie 11, 12 i 24. Finału.

W Pieninach co roku, głównie w okolicy kościołów, można spotkać kwestujących.

Akcję po raz pierwszy będzie można śledzić na wielu antenach należących do Grupy TVN, w tym TVN i TVN 24. Wcześniej, przez 25 lat, finały WOŚP transmitowała Telewizja Polska. W sumie w ciągu 24 Finałów WOŚP zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny ponad 720 mln zł.

Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


Ostatnie komentarze

zniesmaczony2017.01.16 18:01
popatrzcie co ten Rydzyk wyprawia a Macierewicz z Misiewiczem? o zgrozo!
do tylko pomoc2017.01.16 18:01
odwal się od WOŚP i od Owsiaka a pilnuj swojego prezesa i jego kota !
Madry2017.01.15 22:01
stul pysk Pisowki pomiocie - naucz się pisać - a Caritas to nikt nawet nie może prześwietlić !!!- Ludzka głupota nie zna granic - ludzie macie oczy a nie widzicie co Pis robi z Polakami?
Tylko pomoc2017.01.13 10:01
Spółka jasna sprawa, mrówka itp..... Jak sięczerknie na przedięwzięcia biznesowe Pana Owsiaka i jego żony powiązane WOŚP to wygląda to nie najlepiej.
1

reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij