Puchar burmistrza w piłce nożnej szkół gimnazjalnych

Fot. Pieninyinfo.pl 2014.06.12 15:06 / news / czytano 3358 / opinie 0

Na boisku „Orlik” w Szczawnicy rozegrany dzisiaj został turniej w piłce nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica, w którym udział wzięły drużyny z Maniów, Tylmanowej i Szczawnicy.

W sędziowanych przez Ryszarda Darlewskiego meczach, rozegranych systemem „każdy z każdym” najlepszą drużyną okazali się gimnazjaliści z Maniów. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Adam Wolski również z Zespołu Placówek Oświatowych w Maniowach.

Organizatorem imprezy sportowej byli: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu i Urząd Miasta i Gminy Szczawnica. Turniej odbywa się co roku w czerwcu i jest on formą relaksu przed czekającymi uczniów końcowymi egzaminami i okazją dla młodych piłkarzy do doskonalenia swoich umiejętności sportowych. Zawodom patronuje Burmistrz Grzegorz Niezgoda, a zawody przygotował i prowadził z ramienia PCK Józef Dyda. 

Wyniki:
1. Gimnazjum Tylmanowa - Gimnazjum  Szczawnica  2 : 0 / 1 : 0 /
2. Gimnazjum  Maniowy - Gimnazjum Tylmanowa  8 : 5 / 3 : 3 /
3. Gimnazjum  Maniowy - Gimnazjum Szczawnica   9 : 2 / 4 : 0 /
      
Klasyfikacja końcowa:
1  miejsce Gimnazjum Maniowy - opiekun Zbigniew Jaworski
2  miejsce Gimnazjum Tylmanowa   
3  miejsce Gimnazjum Szczawnica
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij