Raport o stanie gminy

2019.05.31 18:24 / news / czytano 941 / opinie 0

Od obecnej kadencji organów gminy stosuje się art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym przewidujący obowiązek wójta (burmistrza, prezydenta miasta) przedstawienia raportu o stanie gminy. 

Wójt będzie przestawiać taki raport radzie gminy co roku, do 31 maja. Po raz pierwszy trzeba wykonać ten obowiązek do końca maja bieżącego roku. Raport o stanie samorządu muszą przedstawiać także zarządy powiatów i zarządy województw. Raport powinien zostać przedstawiony radzie i radnym w formie dokumentu elektronicznego.
 
Raport o stanie gminy obejmuje podsumowanie działalności wójta w poprzednim roku, a w szczególności realizację polityk, programów i strategii, uchwał rady gminy i budżetu obywatelskiego. 
 
Na stronach lokalnych samorządów dostępne są raporty GMINY CZORSZTYN oraz GMINY ŁAPSZE NIŻNE
Autor: Oprac. red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij