Siłacze w Szczawnicy - Międzynarodowe Mistrzostwa Strongman Polski

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2017.08.15 12:24 / news / czytano 5527 / opinie 0

Rywalizacja najsilniejszych zawodników nie tylko z Polski, bo i Ukrainy, Litwy i Estonii odbyła się przy promenadzie spacerowej w Szczawnicy i przyciągnęła tłumy oglądających.

Na najwyższym podium w niedzielę 13 sierpnia w Szczawnicy stanęli Tomasz Kowal, Jarek Nowacki i Igor Barczykowski. Gościem specjalnym mistrzostw był litewski kulturysta Robert Burneika. Puchary wręczał Grzegorz Niezgoda burmistrz Szczawnicy wraz z Tomaszem Ciesielką Sekretarzem Miasta i Gminy Szczawnica - głównym koordynatorem i organizatorem ze strony Szczawnicy mistrzostw oraz Bogusławem Waksmundzkim Członkiem Zarządu Powiatu Nowotarskiego. 

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij