Trwają zapisy do Gorce-Ultra-Trail

Fot. 2022.02.09 18:51 / news / czytano 1486 / opinie 0

Cztery trasy do wyboru o różnej skali trudności. Już 26. lutego w Ochotnicy Górnej rusza kolejna zimowa edycja Gorce-Ultra-Trail.

Czy już jesteście zapisani na zimową edycję GUTa?❄ Nie ma co zwlekać, jest specjalna kategoria dla mieszkańców gminy Ochotnica Dolna. Gorce Ultra-Trail Winter startuje 26 lutego 2022.

Zapraszamy na zimową edycję biegów w ośnieżonych Gorcach. Na uczestników czekają cztery dystanse: PRZYJEMNA ZADYSZKA dla debiutantów i sprinterów (10 km), Piękny LUBAŃ (24 km), zimny WDŻAR (34 km) oraz mocne WYZWANIE (42 km). Od kilku dni trwa rejestracja zawodników, szczegóły można znaleźć na stronie: www.gorceultratrail.pl/winter

Przypominamy. Biegi są organizowane w paśmie Lubania. Bazą zimowych zmagań jest oczywiście Ochotnica Górna – zimowe serce Gorców.

Autor: oprac.red.
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch Poxitel
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © MAPI
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij