Tylmanowa i Łapsze Niżne w finałach wojewódzkich Coca-Cola Cup 2013 w Krakowie

Fot. Łukasz Hurkała 2013.05.12 21:57 / news / czytano 5002 / opinie 0

Gimnazjaliści z Tylmanowej i Łapsz Niżnych nie przebrnęli finałów województwa małopolskiego turnieju Coca-Cola Cup 2013.

Rozgrywane dzisiaj finały województwa małopolskiego w Krakowie rozgrywek niestety nie dla naszych zespołów. Zespół z Gimnazjum nr 1 w Tylmanowej awansował do ćwierćfinałów z pierwszego miejsca w grupie C, gromadząc w trzech meczach 10 punktów za dwa zwycięstwa i jeden remis (w sytuacji gdy drużyna nie otrzymała podczas meczu żółtej kartki zostawała nagradzana dodatkowym punktem za grę fair-play). W ćwierćfinale spotkał się z Gimnazjum nr 42 z Krakowa. Wynik spotkania ćwierćfinałowego zakończył się wygraną krakowian. Przygoda uczniów z Tylmanowej w turnieju Coca-Cola Cup 2013 zakończyła się na etapie ćwierćfinału. - Chciałbym powiedzieć, że jest to niewątpliwie duże osiągnięcie dla naszych chłopców dla których była to wspaniała zabawa i nowe doświadczenie. Chłopcy otrzymali od organizatorów wspaniałe stroje sportowe i pamiątkowe dyplomy - powiedział Łukasz Hurkała zastępujący w Krakowie trenera drużyny z Tylmanowej Marka Żołędzia. 
 
Wyniki meczów Gimnazjum nr 1 w Tylmanowej grupa C;
Gimnazjum nr 1 w Tylmanowej 2-1 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Brzesku
Gimnazjum nr 1 w Tylmanowej 2-2 Miejskie Gimnazjum nr 3 w Oświęcimiu
Gimnazjum nr 1 w Tylmanowej 4-2 Gimnazjum nr 28 w Krakowie
 
Wynik ćwierćfinału;
Gimnazjum nr 1 Tylmanowa 0-3 Gimnazjum nr 42 w Krakowie
 
Skład drużyny z Tylmanowej; Patryk Adamczyk, Grzegorz Gołdyn, Kacper Jurek, Marcin Ligas, Daniel Noworolnik, Paweł Ubik, Krystian Piszczek, Artur Wójcik, Marek Wójcik, Stanisław Gołdyn. Trener Marek Żołądź, w Krakowie zastępowany przez Łukasza Hurkałę.

Gimnazjaliści z Zespołu Placówek Oświatowych - Łapsze Niżne zajęli ostatnie miejsce w grupie A, przegrali dwa mecze grupowe a jeden zremisowali.
 
Zespół Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych 2-2 Gimnazjum z Klasami Sportowymi nr 9 w Tarnowie
Zespół Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych 1-2 Społeczne Gimnazjum Sportowe w Krakowie
Zespół Placówek Oświatowych w Łapszach Niżnych 2-3 Gimnazjum w Olesno
 
Skład drużyny z Łapsz Niżnych; Maciej Kuchta, Daniel Jendrusiak, Piotr Kromka, Grzegorz Husi, Daniel Waksmański, Andrzej Nowak, Damian Janeczek, Wojciech Jandura, Marek Chmiel, Przemysław Sulir. Trener Piotr Koczocik.
Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Łukasz Hurkała
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij